Najdokładniejsze Raporty – 3G/4G/LTE

W naszych raportach przedstawiamy pomiary szybkości Internetu mobilnego, które wykonywane są przez użytkowników aplikacji, korzystających z niej w różnych technologiach połączeń, jak : 3G, 4G, HSDPA, UMTS, LTE.

Dane grupowane są odpowiednio według poszczególnych technologii i lokalizacji testów. Dzięki temu każdy może sam dokładnie sprawdzić jak wyglądał test prędkości Internetu w poszczególnych lokalizacjach.

Dodatkowo wyniki grupowane są w zależności od typu technologii. Dzięki temu użytkownicy dużych miast na co dzień korzystający z Internetu w technologii LTE mogą śledzić zmiany, jakie dokonywane są przez operatorów.

W celu zapewnienia jak najlepszych warunków do przeprowadzenia testów, nasze środowisko jak i infrastruktura jest stale monitorowana i rozbudowana o kolejne serwery. Jeśli chcesz pomóc nam w rozwoju i posiadasz serwery skontaktuj się z Nami.

Dzięki naszej aplikacji możesz sprawdzić, jaką prędkość Internetu oferuje operator sieci komórkowej w twojej miejscowości lub wybranej przez Ciebie lokalizacji. Otrzymane dane o prędkości łącza możesz porównać wynikami innych użytkowników.

W razie pytań, jak i wątpliwości możesz zadawać pytania na forum Speed Test Mobile.

Aplikacja jest darmowa i dostępna do pobrania na platformę Android:

Test prędkości Internetu mobilnego jest zatem narzędziem porównawczym, umożliwiającym uzyskanie niezbędnych informacji i opinii o danym dostawcy Internetu przed podpisaniem kolejnej umowy.

Raport Speed Test Mobile – 3G/4G/LTE

SpeedTestMobile

Sprawdź swój internet
Pobierz